Esenyurt’ta taciz iddiasına dayak kamerada

Esenyurt’ta otomobiliyle seyir halindeki sürücü iddiaya göre yoldan geçen kadına sözlü tacizde bulundu. Kadının yakınları, otomobiliyle kaçan sürücüyü bir süre kovaladıktan sonra, ara sokakta yakalayarak dövdü. Yaşananlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Esenyurt’ta kadınlarla kavgası kameraya yansıyan taksici konuştu

Esenyurt’ta iki kadını darbettiği görüntüler, cep telefonu kamerasına yansıyan taksici Ayhan Ataklı DHA’ya konuştu. Ataklı “Kırmızı ışık yanınca durdum, iş çığırından çıkmıştı. İki kişi birden seyir halindeyken vuruyorlardı. Araçtan inerek kendimi kurtardım bu sefer de benim gözüm döndü. Kim olsa aynısını yaşardı çünkü bunlar görünürde kadın ama bir erkeğin yapamayacağı hareketler yaptılar. Dışarıda da onlar saldırdı bana. Olayın devamında kadınlar telefonumu aldı, aracın anahtarını da aldı. O kadınlar bana sarılıp özür dilediler. Taksicilik hayatım bitti. Neden pişman olayım? Bunlar insan değil” dedi.

Mobilyaları parçalayan gelin: Şiddet yüzünden psikolojim bozuldu

İstanbul’da mobilyaları parçalayıp, evden kaçtığı öne sürülen A.T., 25 günlük eşi Ömer T.’nin şiddet uyguladığını belirterek, “Balayından geldikten sonra sürekli tartışmalar yaşıyorduk. Şiddet de uyguladı” dedi. Şiddet yüzünden sağ kulağının duymadığını ve rapor aldığını belirten A.T., “Psikolojim çok bozuldu, sinir krizi geçirdim. Kendime zarar vermemek için, çevreme, koltuklara zarar verdim. Hastaneden darp raporu aldım, polise gittim, 6 aylık bir uzaklaştırma kararı aldırdık” diye konuştu.